#eduspace

Point

Спикер: POINT #eduspace

4 жовтня запрошуємо вас на восьму зустріч дискусійного клубу #sciencePOINT.

Спонсор зустрічі та партнер клубу — Букинштейн!

Чи є в житті якийсь особливий «справжній» сенс? Чи може це лише ілюзія і ніякого сенсу не має, окрім того, який ми самі вигадуємо для себе? Чи можна жити без сенсу і бути щасливим? Чи треба шукати сенс життя? Навколо цих питань ми будемо спілкуватись під час зустрічі, на яку ми запросимо також і цікавих психологів. Чекаємо на Вас!


Як орієнтир для дискусії пропонується прочитати книгу Віктора Франкла «Людина у пошуках сенсу».

Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

Книжка увійшла в десятку найвидатніших творів, які найбільше вплинули на життя людей у всьому світі. У творі автор викладає власний психотерапевтичний метод знаходження сенсу у всіх проявах життя.

Придбати книгу можна за посиланням: https://bookinstein.com.ua/ua/lyudina-v-poshukah-spravzhnogo-sensu-psiholog-u-konctabori

Вхід вільний.

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

2 часа

Место проведения:

Четвертый Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua