#eduspace

Point

05 декабря 2018 18:30

Feel(m) Shorts / Архив

Спикер:

В POINT #eduspace відбудеться показ короткометражного кіно “Feel(m) Shorts”. На вас чекають зворушливі, захоплюючі та надихаючі історії!
Стрічки, що увійшли до збірки стали учасниками та призерами українського молодого кінофестивалю ZIFF 2018, а також багатьох інших міжнародних кінофестивалів.
Фільми торкаються багатьох важливих соціальних питань з дуже яскравим художнім присмаком! Ця збірка, наче «американські гірки», пронесе вас крізь шалений вирій суперечливих відчуттів.

Надихайтеся та насолоджуйтеся якісним європейським коротким метром з нами!

ПРОГРАМА

 1. Нора
  Франція, 2018,

У альтернативному світі Нора — худоба. Її існування має лише одну мету: бути плоттю. Усвідомивши це, вона намагається залишатися в строю. Але одного дня все зміниться.

 1. Білий
  Великобританія, 2017,

Білий чоловік помирає після отруєння під час круїзу та потрапляє до перехідного пункту на той світ. Там йому повідомляють, що у наступному житті він не зможе бути білим. Це викликає тривалу дискусію про те, що значить бути білим та як це — мати незаслужені привілеї.

 1. Ласий шматочок
  Франція, 2017,

Оскар Монгот, гурман-канібал, палає пристрастю до своєї сусідки-вегетаріанки місс Керрот. Ця пристрасть, схоже, приречена, адже у Оскара фобія овочей. Однак, речі приймуть несподіваний поворот після того, як місс Керрот запросить його на вечерю.

 1. Містер Хендерсон
  Франція, 2018,

Огюст Лоізо займається бальзамуванням тіл. Коли він приходить до тіла пана Хендерсона, він зустрічає його доньку, дуже дивну дівчину.

 1. Бродяга
  Німеччина, 2018,

Бой не має дому і живе життям самотнього міського ковбоя. Але одного дня його старий знайомий виходить з в’язниці. Ця подія сколихнула минуле і стала приводом до конфлікту.

 1. Пульс
  Франція, 2018,

Джонас, вразливий юнак із сім’ї рибалок, наштовхується на березі на величезного мертвого кита, який був вбитий людьми. Раптом Джонас відчуває біль, через який довелось пройти киту. Хлопець розривається між традиціями своєї сім’ї та його співчуттям до Природи.

 1. Нічний етюд
  Німеччина, 2016,

Вночі лісові створіння збирають, щоб пограти в азартні ігри і ставлять на карту найпотаємніше.

 1. 5 років після війни
  Франція, 2017,

Як росте дитина, у якої тато араб, а мати — єврейка? Тім перебуває в повному шоці від сучасності і з усіх сил намагається знайти своє місце в цьому світі.

Стоимость:

30 грн

Продолжительность:

1,5 часа

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua