#eduspace

Point

Спикер: Digital POINT

Не знаєте чим зайняти дитину під час канікул? Хочете щоб вона із користю провела час? Ваша дитина цікавиться іграми та програмуванням?
 
Запрошуємо підлітків 11-16 років на безкоштовні заняття на час канікул у хакерспейс! Під час канікул ваша дитина зможе безкоштовно відвідати хакерспейс до 7 разів!
 
Ми будемо займатись під час канікул вивченням мови програмування Python, створювати ігри та дізнаємось багато цікавого про розробку ігор! Після канікул ви зможете прийняти рішення: залишатися у хакерспейсі чи ні.
 
У хакерспейсі DigitalPOINT вже впроваджені та розробляються такі напрямки/курси:
 
  • Геймдизайн та програмування ігор
  • Робоклуб (Дізнайтесь про RoboCAMP, що відбудеться на цих канікулах!)
  • Мультиплікація
  • Youtube для підлітків
  • Сайти та веб-додатки
  • Інформаційна безпека
  • Мережеві боти
  • Android-додатки
  • Блокчейн / розумні контракти / криптовалюта
  • Проектний менеджмент / логіка / критичне мислення / дизайн-мислення / філософія
 
В цих курсах вивчаються такі мови програмування:
 
Python, JS, Java, Go, C#
 
А також такі технології:
 
Telegram Bot, Tkinter, Pygame, Git, HTML, CSS, Node.js, Unity, Android, Etherium, blockchain, Kali Linux тощо.
 
 
Наші принципи:
 
— Індивідуальний підхід. Це означає, що процес навчання підлаштовується під запити окремої дитини. Темп навчання залежить від самої дитини. Навчальні матеріали підбираються під запити учня. У нас не можливо “пропустити” заняття. Можна взяти паузу і продовжити, і для цього не треба відпрацьовувати заняття або доганяти групу.
 
— Групова взаємодія. Так як навчання відбувається в індивідуальному темпі — взаємодія в групі відбувається незвичним чином. Діти не вирішують одночасно одні й ті ж завдання, але вони можуть допомагати один одному вирішити те чи інше завдання, якщо хтось вже пройшов вперед. Також учні в рамках курсу працюють над спільними творчими проектами, в яких і розвивається групова взаємодія.
 
— Проектне навчання. Ми вважаємо, що важливо поставити перед дитиною проектну задачу, вирішуючи яку, вона буде дізнаватися нове з ясною практичною метою — втілити в життя якийсь навчальний проект. В такому випадку вчаться тільки “необхідні” знання.
 
— Клубна система. Ми створили на базі хакерспейсу Sumy Gamedev Group — клуб для дорослих і підлітків, що цікавляться сферою розробки ігор. Також плануємо створювати it-клуби і по іншим напрямкам. Участь у таких клубах надасть дитині можливість знайомитись і спілкуватись із сумськими і не тільки програмістами, відвідувати цікаві лекції та приймати участь у цікавих проектах.

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

7 дней

Место проведения:

Второй Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua