#eduspace

Point

21 сентября 2017 18:30

Ми — це наш мозок? / Архив

Спикер: POINT #eduspace

21 вересня запрошуємо вас на сьому зустріч-дискусію клубу #sciencePOINT. Спонсор зустрічі та партнер клубу — Букинштейн!

Ми — це наш мозок? Цікаве питання. Нідерландський нейробіолог Дік Свааб у своїй книзі «Ми — це наш мозок. Від матки до Альцгеймера» ствердно відповідає на це питання. Цю книгу ми, до речі, розіграємо серед присутніх після дискусії ). І спілкуватись ми будемо саме про наш мозок. Можна буде обговорити будь-які питання, які вас цікавлять стосовно мозку!

_____

Науково-популярна книга всесвітньо відомого нідерландського нейробіолога й одного з найавторитетніших у світі дослідників мозку є захоплюючою мандрівкою в цю справжню terra incognita людини. Нові наукові дослідження головного мозку людини зайвий раз доводять, як мало ми знаємо про найважливішу частину нашого організму і як багато дивовижних відкриттів чекає попереду.

Дік Свааб розбиває вщент основні постулати філософів, релігійних діячів та політичних пропагандистів, доводячи: людина, її характер, схильності, сексуальна орієнтація формуються ще в утробі матері під впливом генів та зовнішнього середовища і не можуть бути примусово змінені, виправлені, вилікувані пізніше, а «свобода волі» — такий само нонсенс, як і віра. Єдине, що керує людиною, — її мозок. Простежуючи людське життя від народження до смерті, Дік Свааб намагатиметься відповісти на непрості питання:

— Чи здатна мати в період вагітності вплинути на майбутнє своєї дитини власною поведінкою і звичками, а дитина — на перебіг пологів?
— У якому віці можна помітити статево обумовлені відмінності поведінки хлопчиків та дівчаток і що формує сексуальну орієнтацію?
— Що таке підліткова закоханість і де починається та закінчується секс?
— Депресія, ожиріння, безсоння, анорексія — захворювання мозку?
— Чи безпечний канабіс і чому політика та наркотики завжди поряд?
— Чим є агресія і звідки беруться злочинці?
— Чому спорт — це вбивство, і чи буде світ кращим без релігії?

Придбати книгу можна за посиланням: https://bookinstein.com.ua/ua/mi-ce-nash-mozok (назвіть промокод «sciencepoint» — та отримайте спеціальну знижку!)

Вхід вільний

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

2 часа

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua