#eduspace

Point

Спикер:

Наступна зустріч дискусійного клубу sciencePOINT буде присвячена темі: «Мистецтво навчати».

Будемо говорити про освіту: про те, яка освіта нам не потрібна, і яка потрібна. Про останні реформи освіти в Україні та про світові тренди в освіті.

Рекомендовано до прочитання: «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя» https://nashformat.ua/products/mystetstvo-navchaty-yak-pidhotuvaty-dytynu-do-realnoho-zhyttia-709071.

Дякуємо партнеру клубу — магазинові Букинштейн за можливість ознайомитись із цією цікавою книгою, яка стане нашим натхненням під час дискусії.

Вхід вільний/donation* (плати скільки хочеш)

POINT #eduspace надає приміщення дискусійному клубу sciencePOINT на безоплатній основі. У свою чергу, клуб є учасником постійної акції зі збору грошей на освітні проекти ГО «Відкрита освітня лабораторія».

Ця громадська організація проводить досліди у сфері сучасних освітніх методик і вже більш ніж півроку займається розробкою IT-курсів для дітей. Результатом кропіткої роботи стало створення безлічі заходів та курсів, зокрема — Дитячого клубу розробників ігор, ціна навчання в якому значно занижена у порівнянні із ринковою (всього лише 300 грн на місяць).

Тож ми збираємо кошти як на покриття затрат дослідницької діяльності, так і на покриття операційних росходів Дитячого клубу розробників ігор.

Всі питання за тел: 099-711-01-98

Стоимость:

donation* (плати сколько хочешь)

Продолжительность:

1,5 год

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua