#eduspace

Point

Спикер: POINT #eduspace

До уваги дітей 9-11 класів та їх батьків! Починаємо набір на безкоштовний курс: “Створюємо ЗНО-ботів”. Це експериментальний курс, який фінансується ГО Відкрита освітня лабораторія. В ході курсу буде створена творча група із підлітків 9-11 класів, які будуть на протязі 8 місяців (жовтень-травень) вивчати мову програмування Python та будуть вчитись створювати ботів для Telegram. Під час навчального року підлітки у групі будуть створювати бота-помічника, який допоможе підготуватися до здачі ЗНО (ДПА) учасникам групи та іншим учням.

Цей «курс» не замінює підготовку до цих іспитів, але робить захоплюючим вивчення програмування і в той же час допомагає з інтересом підготуватися до іспитів. Діти на цих заняттях не будуть зубрити відповіді, а будуть самі придумувати завдання і ставити питання. Такий підхід буде розвивати у дітей також проектне і критичне мислення.

Запрошуємо дітей та батьків на презентацію цієї програми 28 вересня о 18:30.

Кількість місць в групі обмежено! Ми будемо шукати фінансування для розширення цієї програми — і поступово будемо запрошувати на курс і тих, хто не потрапить у першу чергу.

Курс планується проводити на постійній основі. Перший модуль курсу завершиться у червні 2018 року, перед здачею ЗНО. Але в червні ж почнеться другий модуль, мета якого буде — допомогти підготуватися до екзаменів або ЗНО у наступному році. Також планується створювати інші навчальні інструменти, які допоможуть дитині освоїти краще шкільні (і не тільки) знання.

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

1 час

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua