#eduspace

Point

Спикер: POINT #eduspace

Запрошуємо вас на четверту зустріч-дискусію клубу Science POINT. Цього разу поспілкуємось про те, чи є любов мистецтвом?. Поговоримо взагалі про любов, обміняємось своїми баченнями на таку складну і дискусійну тему )

Відштовхуватись будемо від книги Еріха Фрома «Мистецтво любові» (The Art of Loving, 1961). Прочитати книгу можна на любій мові, пошукавши її в інтернеті.

Анотація до книги:

«Мистецтво любові» — справжній шедевр психології, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття — любові… Геніальний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофрейдизму та фрейдо-марксизму Еріх Фромм шукає рішення найактуальніших проблем…

Чи є любов почуттям, яке може опанувати кожен? Або ж це складне мистецтво, осягнути яке здатна лише зріла особистість? Чи насправді любов — результат плідної праці та неабияких зусиль? Книжка торкається навіть найдрібніших духовних проблем людини й досліджує різні форми прояву почуттів… Незвичайні відкриття, факти й приклади надихають своєю практичністю та точністю й навчать проаналізувати своє життя.

Під час зустрічі розіграємо один, а можливо і два (дивлячись від кількості зареєстрованих) екзампляри цієї чудової книги.

Вхід вільний

!!!Реєстрація не обов’язкова. Але, в разі перенесення заходу, ми не зможемо Вас повідомити, якщо у нас не буде ваших контактів

Всі питання за тел: 099-711-01-98

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

1 час

Место проведения:

Третий Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua