#eduspace

Point

Спикер: POINT #eduspace

6 вересня запрошуємо вас на шосту зустріч-дискусію клубу Science POINT. Чи живемо ми в Матриці? Із кожним днем все складніше відповісти на це питання. Річ навіть не в тій «Матриці», про яку йдеться у одноіменному фільмі, а в тій Матриці, яку ми будуємо у своєму мозку. Кожен із нас, звичайно, має свою копію реальності в голові, яка не відповідає на 100% реальності об`єктивній. Людство в тій чи іншій мірі, намагалось відтворити цю об»єктивну реальність за допомогою науки і культури. Але сучасна цивілізація здається тільки тим і займається, що створює лишень симулякри і вдається до симуляції… Чи перетворилось наше «реальне» життя на симуляцію життя? Чи оперуемо ми реальними об»єктами, чи скрізь нас оточують лише копії, і копії вже важливіші за реальні предмети? Про це і поговоримо 6 вересня.

Відштовхуватись будемо від книги Жана Бодрійяра «Симулякри і симуляція», критики цієї праці, а також інших робіт відомого філософа.

Вхід вільний. Реєстрація за посиланням:

!!!Реєстрація не обов’язкова. Але, в разі перенесення заходу, ми не зможемо Вас повідомити, якщо у нас не буде ваших контактів. Також, маючи ваші контакти, ми зможимо Вас сповістити про наступну зустріч клубу.

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

2 часа

Место проведения:

Третий Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua