#eduspace

Point

Спикер: POINT #eduspace

Запрошуємо вас на третю зустріч-дискусію клубу Science POINT. Цього разу поспілкуємось про те, чому одні нації занепадають, а інші — процвітають. Поспілкуємось про майбутнє націй та про те, чи занепадає українська нація, чи всеж процвітає…

Відштовхуватись будемо від книги Дарона Аджемоґлу і Джеймса Робінсона «Чому нації занепадають». Прочитати 3 розділ можна за посиланням: https://theukrainians.org/why-nations-fail/

Спонсор заходу книжковий магазин Букинштейн подарує книгу «Чому нації занепадають» одному із учасників дискусії. (переможець буде визначений рандомно)

Анотація до книги:

«Чому нації занепадають» — не просто бестселер New York Times та Wall Street Journal, а й одна з найкращих книг 2015 року за версією Марка Цукерберга та входить у список mustread-літератури Білла Ґейтса. У 2012-му році книга увійшла в короткий список премії Financial Times Business Book of the Year.

Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори — Дарон Аджемоґлу та Джеймс Робінсон — легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення. Науковці переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.

Вхід вільний

Стоимость:

Бесплатно

Продолжительность:

1,5 часа

Место проведения:

Третий Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua