#eduspace

Point

20 декабря 2017 18:30

#sciencePOINT: Світ у 2018 / Архив

Спикер: POINT #eduspace

Наступна зустріч дискусійного клубу sciencePOINT буде присвячена темі: «Світ у 2018 році».

«Наскільки ви любите прогнози? А про торішній сніг? От, до прикладу — наступного понеділка Tyzhden (Український Тиждень) опублікує спільний із The Economist проект — “Світ у 2018-му”. У світовому контексті розповідатиметься про роботизацію, дронів, інтернет речей, економічне зростання країн Азійсько-Тихоокеанського регіону. Натомість в українській частині читатимемо, зокрема, про Парламент, децентралізацію, медичну та пенсійну реформи. Здається, що майбутнє настає всюди, а до нас невтомно приходить учорашній день.

Але чи готові ми до настання 2018-го, 2019-го, 2020-го років..? Можливо, цей нескінченний день бабака — імбринів часовий контур, в який ми самі неусвідомлено замкнулися з чистого і відвертого страху перед незвіданим? Чого ж нам бракує, щоб допустити майбутнє в Україні вже сьогодні? Одна з можливих відповідей — у нашому суспільстві ще не зібралася критична маса громадян, оснащених для реалій майбутнього, що стрімко наближається. Проте світове визнання українських митців, інноваторів, стартаперів, активістів та науковців свідчить — знання, компетенції, навички майбутнього в Україні є і навіть більше — вони потужно генеруються тут, а відтак можуть і мають ширитися в суспільстві…»

Це уривок статті «11 навичок, які потрібно опанувати до 2020 року» (https://biggggidea.com/practices/11-navichok-yaki-potribno-opanuvati-do-2020-roku/). Але ми дійсно будемо говорити і авжеж дискутувати саме про 2018 рік. Про те, яким буде чи має бути світ у 2018 році і особливо Україна. Долучайтесь!

Вхід вільний/

 

* POINT #eduspace надає приміщення дискусійному клубу sciencePOINT на безоплатній основі. У свою чергу, клуб є учасником постійної акції зі збору грошей на освітні проекти ГО «Відкрита освітня лабораторія». Ця громадська організація проводить досліди у сфері сучасних освітніх методик і вже більш ніж півроку займається розробкою IT-курсів для дітей. Результатом кропіткої роботи стало створення безлічі заходів та курсів, зокрема — Дитячого клубу розробників ігор, ціна навчання в якому значно занижена у порівнянні із ринковою (всього лише 300 грн на місяць). Тож ми збираємо кошти як на покриття затрат дослідницької діяльності, так і на покриття операційних росходів Дитячого клубу розробників ігор.

Всі питання за тел: 099-711-01-98

**Вибір обкладинки: Експерти інституту кольору Pantone заявили, що найтрендовішим кольором 2018 року буде ультрафіолет Ultra Violet.

Стоимость:

donation* (плати скільки хочеш)

Продолжительность:

1,5 часа

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua