#eduspace

Point

Спикер: Таміла Кошман

Викладач ментальної арифметики в Indigo Mental Club Співорганізатор театру імпровізації в м. Суми Культ. організатор в ОДЦ ЧАЙКА

Театральна майстерня для дітей в POINT #eduspace – це місце, де ваша дитина дізнається ази акторської майстерності, набуде впевненості в собі, подолає страх виступу перед публікою та зіграє свою першу роль!

Курс передбачає 12 занять, спрямованих на розкриття творчих здібностей дитини та розвиток її емоційного інтелекту. Майстерня працюватиме 2 рази на тиждень по 90 хвилин кожного заняття.

Дитина навчиться правильній взаємодії з навколишнім світом, знайде свободу самовираження і з користю проведе свій вільний час. Акторська майстерність в дитячому віці:

  • розвиває впевненість у власних силах;
  • збагачує словниковий запас без слів «паразитів»;
  • формує комунікабельність, цілеспрямованість і зібраність;
  • допомогає в управлінні емоціями, контролем за мімікою та тілом.

Заняття складається з різних вправ, які спрямовані на розвиток уваги, фантазії та пам’яті. Театралів чекає вивчення пантоміми, наслідування відомим акторам, імпровізація, формування дикції, роботу в командах та інше.

Графік: 2 рази на тиждень, субота та неділя о 10:00

Кількість місць у групі обмежена —  max 10 учасників.

Запрошуємо юні обдарування 6-10 років спробувати себе у новому амплуа та відкрити для себе емоційну і творчу сторону життя!

 

Стоимость:

500 грн

Продолжительность:

12 занять

Место проведения:

Гранд Поинт

время звонка с 900 до 1800

г. Сумы, ул. Харьковская 3/2

Ежедневно c 9-00 до 18-00

Телефон: +38 (099) 711-01-98

E-mail: box@pointspace.com.ua